Township

Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 56 MB
  • Version 1.3.3
  • Dil İngilizce
  • Firma Playrix Games
Doğal yaşamla iç içe olmak artık çok kolay. Size ait bir çiftliğinizin olmasını istiyorsanız hemen bu oyunu indirin.

 Eğlenceyi doğal hayatta bulanlar için mükemmel olan bu oyun sanal alem sayesinde artık çok yaygınlaştı. Çiftliğinizi alın yönetmeye başlayın. Hayvanların,tarım ürünlerinin ve muhteşem ağaçların olduğu çiftlikte tüm işlerden siz sorumlusunuz. Hayvanların besin ve diğer tüm ihtiyaçları, ekinlerin ekilip biçilmesi, ağaçların budanması  ve bakımı tamamen size ait. Bu görevlerinizi yerine getirirken zamanlamaya mutlaka dikkat etmelisiniz. Hayvanlar besinlerini zamanında yemeli, tarlanın ekimi ve biçimi mevsiminde olmalı, ağaçlardan ürünler zamanında toplanmalı ki çiftliğinizde her şey yolunda gitsin.

 Zamanlamanın önemli olduğu bu oyunda yetiştirdiğiniz hayvanların ürünlerini, tarlanın mahsullerini satmak da size ait. Elde ettiğiniz ürünleri fabrikalara, pazarlara ya da isterseniz komşularınıza satabilirsiniz. Elde ettiğiniz geliri çiftliğinizde lazım olan başka aletleri, malzemeleri almak için kullanabilirsiniz. Çiftliğinizi büyütmek, geliştirmek ve yenilemek tamamen sizin elinizde. Paranızı akıllıca kullanın ve yeni hayvanlarınız ve tarım aletleriniz olsun.

 Boş zamanlarınızın en keyifli oyunu olmaya aday township oyunu sizin vazgeçilmez olacak. Siz de bu oyuna sahip olabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey indir butonuna basmak. Siz de vakit kaybetmeyin ve eğlencesi bol bu oyunu hemen indirin. İstediğiniz zaman istediğiniz yerde oynama şansına sahip olun.

Daha Fazla Göster
Township indir